Dziś jest środa, 12.05.2021, imieniny Pankracego, Dominika
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » 29. Finał WOŚP – zostań wolontariuszem!

29. Finał WOŚP – zostań wolontariuszem!

Obraz1

29. FINAŁ WOŚP!
10.01.2021 r.

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie po raz kolejny włączyło się do akcji prowadzonej przez Fundację WOŚP. 29.
Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2021 r., a jego celem będzie pozyskanie środków pieniężnych na wsparcie laryngologii dziecięcej pod hasłem: ,,Laryngologia, otolaryngologia i diagnostyka głowy. Finał z głową!".

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP, wystarczy zgłosić się do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie  (ul. Kaliska 2, tel. 63 2883 322).

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety wolontariusza oraz dostarczenie zdjęcia legitymacyjnego.

Zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800x800 pikseli! Przygotowując zdjęcie wzoruj się na zdjęciu legitymacyjnym. Ważne, aby zdjęcie było aktualne.

Osoba zgłaszająca się do sztabu jako wolontariusz zobowiązana jest podać następujące informacje: podać swoje dane osobowe, numer PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (poprzez które można się z nią kontaktować), a także wyrazić pisemną zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych. W przypadku osób niepełnoletnich Oświadczenie Wolontariusza musi podpisać także opiekun prawny.

Prosimy zapoznać się z regulaminem Wolontariusza!
Zgłoszenia przyjmujemy do 30 listopada 2021 r.
Liczba wolontariuszy jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

#528 SZTAB WOŚP
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna
w Malanowie
ul. Kaliska 2, 62-709 Malanów
tel. 63 2883 322
e-mail: kultura@malanow.pl

Regulamin wolontariusza i Ankieta wolontariusza - w załącznikach.

Zamieściła: K.W.

 

 

 


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności