Dziś jest środa, 12.05.2021, imieniny Pankracego, Dominika
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 31.01.2021

29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 31.01.2021

Obraz2 nowy termin

Rok 2020 jest dla nas wszystkich rokiem szczególnym. Koronawirus zabrał nam wiele. Wprowadził obostrzenia, zredukował do minimum możliwość gromadzenia się i wspólnego przeżywania radości i smutków …

Mimo ograniczeń my nie odpuszczamy!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nie składa broni!

29 edycja WOŚP i Jej „Finał z głową” odbędzie się, a tegoroczna zbiórka przeznaczona zostanie by wspomóc laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Również malanowski sztab, jak co roku zaangażował się w orkiestrową zbiórkę. Na ulicach kwestować będzie 30 wolontariuszy.

Przed siedzibą Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie zostanie zorganizowany sklepik, w którym będziecie Państwo mogli nabyć m.in.: gadżety WOŚP, pluszowe serca, domowe wypieki, parasol przekazany przez firmę Sun Garden.

Konto WOŚP można wspomóc, wpłacając pieniądze do e-skarbonki dostępnej pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/xwwpz2

Prosimy również o przekazywanie do siedziby CKiBP w Malanowie gadżetów, rękodzieła, fantów, wypieków w celu sprzedaży i zasilenia konta WOŚP.

Wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy o wsparcie orkiestry, a tym samym osób którym ta pomoc jest tak bardzo potrzebna. Nie pozostawajmy obojętni na cierpienie innych.

Licząc na Państwa wsparcie zapraszamy 31 stycznia na 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Siema

 


Pozostałe aktualności