Dziś jest sobota, 24.10.2020, imieniny Marcina, Rafała
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » 1 CZERWCA - PAMIĘTAMY O DZIECIACH!

1 CZERWCA - PAMIĘTAMY O DZIECIACH!

1 CZERWCA - PAMIĘTAMY O DZIECIACH!

W ramach prezentu z okazji Dnia Dziecka, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zorganizowało specjalny upominek. Dla naszych najmłodszych czytelników przygotowaliśmy nagranie czytania fragmentów powieści „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza. Gościem specjalnym nagrania był Wójt Gminy Malanów - Ireneusz Augustyniak.

Link do nagrania

Fragmenty książki zostały zaprezentowane dzięki uprzejmości autora powieści – Marcina Pałasza oraz Wydawnictwa Literatura.

CKiBP w Malanowie zaprasza również do udziału w Konkursie Plastycznym na najciekawszą ilustrację do powieści "Sposób na Elfa" M. Pałasza.

 Regulamin

Konkursu Plastycznego na najciekawszą ilustrację
do fragmentów powieści „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza

1. Organizatorem konkursu jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym (od 6 do 7 lat) oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych z terenu gminy Malanów.

3. Cel konkursu:

  • rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci
  • upowszechnianie czytelnictwa
  • rozbudzanie wyobraźni i poczucia estetyki u dzieci
  • popularyzacja ciekawych form spędzania czasu wolnego w domu.

4. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej będącej ilustracją do czytanych na nagraniu z okazji Dnia Dziecka fragmentów książki „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza.

5. Praca powinna być wykonana bez pomocy osób dorosłych, technika dowolna.

6. Prace należy dostarczyć do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie ul. Kaliska 2 lub w przypadku braku możliwości dostarczenia osobistego przesłać zdjęcie pracy na adres kultura@malanow.pl do dnia 2 czerwca br. do godz. 11:00. Każdy uczestnik konkursu może wykonać tylko jedną pracę plastyczną. Pracę należy nazwać wg wzoru: kategoria wiekowa, nazwisko i imię uczestnika, telefon kontaktowy. Zgłoszenia dokonuje rodzic/opiekun prawny.

7. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych:

  • I kategoria - 6-7-latki (przedszkole)
  • II kategoria - kl. 1-3 (szkoła podstawowa)

8. Prace oceniane będą przez użytkowników portalu Facebook

  • Zdjęcia prac konkursowych zamieszczone zostaną na profilu facebookowym CKiBP w Malanowie i udostępnione do oceny.
  • Użytkownicy portalu Facebook będą mogli zagłosować na najciekawszą pracę oddając głos przy pomocy polubienia. Liczone będą wyłącznie polubienia przy pomocy reakcji „lubię to” (ikona kciuka do góry). Głosy oddane za pomocą innej ikony nie będą brane pod uwagę.
  • Głosowanie użytkowników portalu Facebook na najciekawszą pracę odbędzie się w dniach 2-8 czerwca 2020 r. do godz. 11:00 na profilu facebookowym CKiBP w Malanowie.
  • W wyniku głosowania zostaną przyznane nagrody rzeczowe w formie książek dla prac z największą ilością polubień. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplom i upominek.

 9. O terminie odbioru nagród Organizator powiadomi uczestników drogą mailową lub telefonicznie.

 Zamieściła: K.W.


Pozostałe aktualności