Dziś jest niedziela, 24.06.2018, imieniny Jana, Danuty
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » Ziemia malanowska wczoraj i dziś

Ziemia malanowska wczoraj i dziś

Ziemia malanowska wczoraj i dziś

Życie współczesne każdego z nas ma swoje głębokie odzwierciedlenie w przeszłości. Chcąc „ocalić od zapomnienia” historię malanowskiej ziemi, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie zwraca się z prośbą do wszystkich, którym nasza przeszłość nie jest obojętna, o udostępnienie ze swoich zbiorów prywatnych wszelkich materiałów dotyczących przeszłości regionu.

Niezwykle cenne będą dla nas stare fotografie obiektów architektury, przyrody, wydarzeń środowiskowych, imprez kulturalnych i sportowych. Zależy nam na starych zapiskach, listach, kronikach, pamiętnikach, śpiewnikach, utworach poetyckich, spisanych lub nagranych opowieściach, wierzeniach, legendach itp. Zapraszamy osoby, które chciałyby podzielić się wspomnieniami związanym z wydarzeniami dotyczącymi ziemi malanowskiej. Bardzo chętnie je spiszemy i opublikujemy.

Zgromadzone i opracowane materiały posłużą do stworzenia na stronie www.malanow.pl zakładki dokumentującej naszą historię, a którą Państwo będziecie współtworzyć.

Wszelkie materiały uprzejmie prosimy dostarczyć do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie na ul. Kaliskiej 2 lub powiadomić o ich posiadaniu pracownika CKiBP w Malanowie pod nr telefonu: 63 288 33 22, 722 323 390.

Bardzo liczymy na Państwa pomoc w realizacji tego projektu.

Redakcja


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności