Dziś jest poniedziałek, 19.11.2018, imieniny Elżbiety, Seweryny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » Świat tęczą malowany - wakacyjne zajęcia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie

Świat tęczą malowany - wakacyjne zajęcia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie

Świat tęczą malowany - wakacyjne zajęcia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie

Świat tęczą malowany, czyli wakacyjne zajęcia w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie.

W trakcie tegorocznych wakacji Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie po raz kolejny włączyły się w organizację zajęć dla najmłodszych. Uczestnicy spotkań mogli doskonalić swoje umiejętności plastyczne, a także dobrze bawić się podczas zabawy w kalambury czy wykazując się w grach planszowych i zręcznościowo – logicznych. Przez prawie dwa miesiące placówka rozbrzmiewała śmiechem i zabawą, a przy okazji powstały małe dzieła sztuki. Na miłośników malarstwa czekały zestawy do rysowania, malowania, a także tworzenia rękodzieła. Zajęcia prowadzone były w atmosferze zabawy i wolnej ekspresji, ale również konsekwentnej pracy nad kolejnymi tematami w przeróżnych technikach plastycznych. Przygotowany program zajęć dla dzieci uczył kreatywnego myślenia oraz wskazywał, jak interesująco i miło można spędzić czas wolny. Dla niektórych dzieci spotkania były doskonałą okazją, by odwiedzić bibliotekę, wypożyczyć książkę, ale również spotkać koleżanki, kolegów oraz przyjemnie i pożytecznie spędzić czas.

Zajęcia udowodniły, że każde dziecko, bez względu na swoje zdolności, kiedy tworzy, jest radosne i szczęśliwe. Już dziś zapraszamy na zajęcia plastyczne, które rozpoczynają się już od września. Do zobaczenia.

                                                                                                                             J.A.

GALERIA ZDJĘĆ


Pozostałe aktualności