Dziś jest piątek, 03.07.2020, imieniny Anatola, Jacka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » Punkt biblioteczny w przedszkolu

Punkt biblioteczny w przedszkolu

Punkt biblioteczny w przedszkolu

Punkt biblioteczny w przedszkolu

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych najmłodszych czytelników oraz wpisując się w najnowsze trendy promocji czytelnictwa Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie otworzyło Mobilny Punkt Biblioteczny w Gminnym Przedszkolu w Malanowie. W siedzibie przedszkola na ul. Słonecznej w Malanowie w każdy czwartek będzie można skorzystać z usług bibliotecznych w godz. od 13:00 do 14:30. W punkcie będzie można wypożyczyć oraz zwrócić książki a także założyć kartę czytelnika.                                       

Bibliotekarz z chęcią przyjmie zamówienia na konkretne tytuły i dostarczy w następnym tygodniu. Wszystkich obecnych i przyszłych czytelników odwiedzających przedszkole zapraszamy do korzystania z usług punktu bibliotecznego CKiBP. Mobilny Punkt Biblioteczny może działać dzięki uprzejmości i serdecznemu przyjęciu ze strony dyrekcji oraz pracowników Gminnego Przedszkola w Malanowie, za które dziękujemy.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-6 lat do siedziby Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie na ul. Kaliskiej 2 po odbiór wyprawki czytelniczej „Z książką na start. Mała książka – wielki człowiek”.

Anna Sobczak


Pozostałe aktualności