Dziś jest środa, 19.09.2018, imieniny Januarego, Konstancji
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna » Aktualności » Julian Komajda kontra neuroblastoma

Julian Komajda kontra neuroblastoma

Julian Komajda kontra neuroblastoma

Podczas XIV Dni Malanowa (27-28.05.2017)
wolontariusze będą zbierać środki na leczenie Juliana.

Julian Komajda, syn Big Bandowego puzonisty Bartka, ma 2.5 roku i choruje na neuroblastomę - nowotwór złośliwy nadnerczy, z przerzutami do szpiku kostnego oraz kości. Julian leczy się europejskim protokołem leczenia neuroblastoma wysokiego ryzyka. Julian za ok. 4 miesiące musi rozpocząć specjalistyczną immunoterapię, której koszt wyniesie ok. 700.000 zł. Niestety Ministerstwo Zdrowia Polski nie dba o swoich małych obywateli i nie refunduje tej terapii. Rodzice Juliana muszą za nią sami zapłacić kosmiczne 700.000 zł. Ta terapia jest niezbędna, żeby Julian mógł wrócić do zdrowia, działanie leków, które otrzyma zostały potwierdzone w leczeniu jego nowotworu. Sprawa jest naprawdę poważna, a czasu na zebranie tej kwoty zostało niewiele. 

Gdybyś chciał/a dodatkowo wesprzeć Juliana to poniżej zamieszczamy dane konta Fundacji:

Odbiorca: Fundacja ”Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” we Wrocławiu
Nr konta: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
Koniecznie z tytułem wpłaty: Julian Komajda

(tylko i wyłącznie po podaniu Julian Komajda w tytule przelewu środki będą przeznaczone na leczenie Julka, inaczej trafią na konto ogólne Fundacji).

Za udzielenie wszelkiej pomocy serdecznie dziękujemy.


Pozostałe aktualności